طراحی اتاق پذیرایی آرامش بخش - دکوراسیون اتاق نشیمن

به گزارش وبلاگ ساعت هیراد، وقتی به خانه شخصی می روید اولین مکانی که توجه شما را جلب می نماید، پذیرایی یا اتاق نشیمن است. طراحی های مدرن امروزه این مکان را تبدیل به محیطی برای بحث و مصاحبه ارتباطات و سرگرمی نموده است. در دکوراسیون اتاق نشیمن می توانید با ایجاد مبلمان راحتی، رنگ های شفاف و مدرن محیط پذیرایی را جوری درست کنید که هر کسی با بودن در آن احساس آرامش و راحتی کند. بعلاوه خود شما هم با داشتن چنین فضایی از نشان دادن آن به مهمانانتان احساس رضایت و خشنودی می کنید.

طراحی اتاق پذیرایی آرامش بخش - دکوراسیون اتاق نشیمن

جهت دریافت خدمات درب ضد سرقت ارزان با گروه ساختمانی آبان در ارتباط باشید. گروه آبان ارائه دهنده بهترین درب ضد سرقت ایرانی و خارجی میباشد.

برای طراحی اتاق پذیرایی متفاوت که حس خاصی را در مهمانانتان ایجاد کند یکی از بهترین گزینه ها وجود سقف اوج گیرنده (شیروانی مانند) است:

این نوع سقف ها باعث ایجاد حس در ارتفاع بودن به افراد می گردد برای عمیق تر کردن این حس در دکوراسیون اتاق پذیرایی بهتر است کاناپه های زاویه دار کوتاه قد را انتخاب کنید و با قرار دادن جایگاه های تک فریم مدرن از یکنواختی دوری کنید.

حالا که بحث از سقف های خلاقانه شد بهتر است با نوعی دیگر از این سقف ها روبرو بشیم تا بیشتر به اهمیت شکل و ترکیب سقف در متفاوت بودن در دکوراسیون اتاق نشیمن پی ببریم.

مشاهده می کنید که آجرهای نمایان شده در سقف چگونه محیط شگف انگیزی را درست نموده که هر فردی را در پذیرایی در خود غرق می نماید. توجه داشته باشید که در مقابل طراح چگونه با استفاده از رنگ خنثی و چیدن کاناپه های و لوازم ساده بدور از خطوط پیچده وشلوغ نوعی تضاد در محیط را بوجود آورده است.

بسیار معدود اتفاق می افتد که در حال پذیرایی از رنگ تیره استفاده گردد چرا که رنگ سیاه بیشتر حس خصوصی و رسمی بودن محبط را نشان می دهد اما استثنائی هم وجود دارد که میتوان در طراحی داخلی اتاق نشیمن از رنگ تیره استفاده کرد:

تنها در موردی که میزان زیادی از نورهای طبیعی درمحیط وجود دارد می توان از رنگ تیره در طراحی اتاق پذیرایی استفاده کرد چرا که با ترکیب کفی ها روشن از چوب می توان پذیرایی گرمی را برای مهمانان بوجود بیاورید.

اما در فضای کوچک آپارتمان های امروزی چگونه می توان در عین اشغال کردن کمترین فضا و بدور از شلوغی پذیرایی مدرن و ساده داشته باشیم؟

فقط با چیدن یک دست کاناپه یک تکه خاکستری رنگ در کنار چند جایگاه ساده و شیک که به سبک جایگاه های تاب ها هستند در فضای کم پذیرایی دل نشین ایجاد شده هر چند که از حالت مدرن فاصله گرفته و بیشتر به سبک معاصر شباهت دارد که خودش نکته جالبی است.

اما اگر سقف خانه اتان بلند است چه کار می کنید ؟ مطمئنا چیدن اتاق نشیمنی با سقف بلند مهارت ویژه ایی می خواهد تا بینندگان را از خود زده نکند:

نکته ظریف این است که سعی کنید به جنگ با سقف بلند نروید یعنی از انتخاب مبلمان و کاناپه های بلند دوری کنید درست باید مقابل این کار را انجام بدهید و با انتخاب کاناپه های بلند و صد البته کوتاه اجازه بدهید بینندگان در فضا غرق بشوند. توجه کنید که رنگ زرد نشان دهنده آفتاب در آسمان بلند است. همچنین استفاده از راحتی با جاسازی زیرکانه کتاب ها و مجلات بر زیبایی محیط می افزاید.

منبع: اتاق
انتشار: 6 تیر 1399 بروزرسانی: 6 تیر 1399 گردآورنده: buyclockhirad.sale-blog.ir شناسه مطلب: 4247

به "طراحی اتاق پذیرایی آرامش بخش - دکوراسیون اتاق نشیمن" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "طراحی اتاق پذیرایی آرامش بخش - دکوراسیون اتاق نشیمن"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید