قیمت آپارتمان در مناطق مختلف تهران چند؟

به گزارش وبلاگ ساعت هیراد، بازار معاملات مسکن همچنان با حضور تقاضای سوداگرانه روبه رو است و با وجود رکود معاملاتی نسبت به زمان اوج رونق، این گروه از متقاضیان ملک در حال جست وجو برای یافتن آپارتمان های قیمت مناسب در بازار هستند.

قیمت آپارتمان در مناطق مختلف تهران چند؟

جهت دریافت خدمات قیمت آلاچیق حصیری با گروه ساختمانی آبان در ارتباط باشید. هر گونه خدمات طراحی و اجرای آلاچیق های مختلف را به ما بسپارید.

به گزارش دنیای اقتصاد، مقصود سوداگران از حضور در بازار مسکن فعلی این است که فروشنده های مستاصل که به دلیل انجام معامله ثانویه از جنس تبدیل به احسن یا سرمایه گذاری در بازار دیگری یا به هر علتی به جز این، ناگزیر به فروش فوری آپارتمان خود هستند، یافته و آپارتمان آن ها را به بهای نقد، اما زیر قیمت خریداری نمایند.

اگرچه قیمت های بازار مسکن این روز ها بالاتر از سطح انتظار خریداران بوده و در قله است، اما باز هم سوداگران امید به افزایش التهاب قیمتی در بازار مسکن ماه های آینده دارند و در شرایطی که به دلیل رکود، تقاضای مصرفی مسکن به شدت کاهش یافته، فرصت را برای جست و جوی بازار و خرید آپارتمان های زیر قیمت از افراد مستاصل مناسب دیده اند.

در این بین فروشنده ها باید آگاهی کافی از سطح قیمت معقول و متناسب با شرایط ملک خود داشته باشند تا از معامله با سوداگران زیان نبینند. در حال حاضر با وجود قیمت های تند فایل های فروش آپارتمان های زیر 10 سال ساخت، در گروه آپارتمان های 10 سال ساخت به بالا تعداد آپارتمان های قیمت مناسب و فایل های فروش فوری در نسبت با کل فایل ها کم نیست و این یعنی فروشند ه هایی از طبقه مصرفی در بازار حضور دارند که باید مراقب معاملات سوداگرانه باشند.

بعضی از سوداگران حتی در همین شرایط رکودی به محض خرید آپارتمان و در حالی که هنوز نقل و انتقال سند به طور کامل انجام نشده، معامله دیگری را رقم می زنند و ملک را به فرد متقاضی دیگری می فروشند. هر چند این رفتار در دوره رکود کمتر رواج دارد، اما تحقیقات میدانی از بازار مسکن نشان می دهد در تیرماه معاملاتی از این جنس در محله های مصرفی به ویژه در محدوده غربی تهران (منطقه پنج) صورت گرفته است.

منبع: فرارو
انتشار: 18 مرداد 1399 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: buyclockhirad.sale-blog.ir شناسه مطلب: 4987

به "قیمت آپارتمان در مناطق مختلف تهران چند؟" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "قیمت آپارتمان در مناطق مختلف تهران چند؟"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید