قالیباف: طرح تأمین کالاهای اساسی با کالابرگ الکترونیکی در دستور کار مجلس و قوه مقننه

به گزارش وبلاگ ساعت هیراد، خبرنگاران : محمدباقر قالیباف در پاسخ به تذکر نماینده در خصوص طرح تأمین کالاهای اساسی گفت: موضوعات اعاده شده از شورای نگهبان در اولویت رسیدگی جلسه علنی مجلس قرار گرفته و کمیسیون برنامه و بودجه نیز این طرح را در دستور کار قرار داده و حتماً با اولویت در دستور کار جلسه قوه مقننه نیز قرار می گیرد.

قالیباف: طرح تأمین کالاهای اساسی با کالابرگ الکترونیکی در دستور کار مجلس و قوه مقننه

به گزارش وبلاگ ساعت هیراد به نقل از تسنیم، مالک شریعتی نماینده تهران در مجلس شورای اسلامی در جلسه علنی امروز (یکشنبه 27 مهر) قوه مقننه در تذکری به استناد به تبصره (1) ماده (100) آیین نامه داخلی مجلس، گفت: پیش از دو هفته فرصت سرکشی به حوزه های انتخابیه با درخواست 50 نفر از نمایندگان گزارش کمیسیون برنامه و بودجه برای رسیدگی به طرح تأمین کالاهای اساسی با کالابرگ الکترونیکی باید در دستور کار قرار می گرفت.

وی به همین دلیل ادامه داد: طرح مذکور در دستور کار امروز جلسه علنی مجلس قرار نگرفته هر چند نیاز مبرم کشور و موضوع مورد انتظار مردم است.

محمدباقر قالیباف که ریاست جلسه را برعهده داشت، در پاسخ به تذکر این نماینده گفت: موضوعات اعاده شده از شورای نگهبان در اولویت رسیدگی جلسه علنی مجلس قرار گرفته و کمیسیون برنامه و بودجه نیز طرح تامین کالاهای اساسی را را در دستور کار قرار داده و حتماً با اولویت در دستور کار جلسه قوه مقننه نیز قرار می گیرد.

منبع: اقتصادنیوز
انتشار: 28 آبان 1399 بروزرسانی: 28 آبان 1399 گردآورنده: buyclockhirad.sale-blog.ir شناسه مطلب: 7708

به "قالیباف: طرح تأمین کالاهای اساسی با کالابرگ الکترونیکی در دستور کار مجلس و قوه مقننه" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "قالیباف: طرح تأمین کالاهای اساسی با کالابرگ الکترونیکی در دستور کار مجلس و قوه مقننه"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید