(عکس) عربستانی هاش شکایت از پرسپولیس را به دادگاه می برند

به گزارش وبلاگ ساعت هیراد، عصر امروز کنفدراسیون فوتبال آسیا (AFC) از رد اعتراض باشگاه النصر عربستان در رابطه با دیدار مرحله نیمه نهایی لیگ قهرمانان آسیا با پرسپولیس در منطقه غرب طبق ماده 59 آیین نامه مسابقات لیگ قهرمانان آسیا 2020 خبر داد.

(عکس) عربستانی هاش شکایت از پرسپولیس را به دادگاه می برند

النصر با شکایت به AFC اعلام کرده بود که پنجره نقل و انتقالاتی پرسپولیس بسته بوده و نماینده ایران نمی توانست از بازیکنان جدید خود استفاده کند؛ موضوعی که کنفدراسیون فوتبال آسیا پس از بررسی، آن را رد کرد.

باشگاه النصر عربستان پس از مطلع شدن از حکم کنفدراسیون فوتبال آسیا با انتشار بیانیه ای گفت: تمام مراحل قانونی شکایت به اقدام پرسپولیس با تحویل یادداشت و پرداخت هزینه لازم در مدت زمان دو ساعت پس از بازی با این تیم در مرحله نیمه نهایی لیگ قهرمانان در قطر به کنفدراسیون فوتبال آسیا انجام شده است. همچنین 48 ساعت پس از خاتمه بازی با پرسپولیس شکایت رسمی باشگاه النصر به AFC طبق زمان بندی قانونی این کنفدراسیون ارسال شد.

این باشگاه عربستانی سپس با اشاره به رد شدن شکایتش به صورت شکلی و نه موضوعی تأکید کرد به کمیته استیناف کنفدراسیون فوتبال آسیا و دادگاه جهانی حکمیت ورزش (CAS) شکایت خواهد کرد.

منبع: فرارو
انتشار: 23 آبان 1399 بروزرسانی: 23 آبان 1399 گردآورنده: buyclockhirad.sale-blog.ir شناسه مطلب: 7585

به "(عکس) عربستانی هاش شکایت از پرسپولیس را به دادگاه می برند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "(عکس) عربستانی هاش شکایت از پرسپولیس را به دادگاه می برند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید