علی کریمی اسطوره پرسپولیس است، وظیفه ما تمرین کردن است

به گزارش وبلاگ ساعت هیراد، به گزارش خبرنگاران، سیدجلال حسینی که برای جلسه با مسئولان باشگاه پرسپولیس به دفتر مهدی رسول پناه مراجعه کرده بود در خصوص این نشست به خبرنگاران گفت: نمی شود صحبت خاصی کرد. مسائل زیاد است و هر اندازه سکوت می کنیم فایده ندارد. متأسفانه بعضی افراد می خواهند از آب گل آلود ماهی بگیرند و حالا فشارشان چند برابر شده است. بازیکنان تیم تلاش کرده و می کنند اما با شرایط فعلی سخت تر است.

علی کریمی اسطوره پرسپولیس است، وظیفه ما تمرین کردن است

کاپیتان تیم فوتبال پرسپولیس درباره اعتصابی که با بازیکنان باتجربه برای عدم حضور در تمرینات تیمی انجام داده اند تاکید کرد: بحث غیبت نیست. من می گویم نگاهی که به دیگران می شود به ما هم بشود. هوادار هم از ما انتظار دارد که ما هم کاری انجام بدهیم، چه کار می توانیم انجام بدهیم؟ باید سکوت کنیم. هواداران از اول فصل با کمیته انضباطی، فدراسیون فوتبال و تمام نابرابری ها می جنگند و الان هم واقعاً از ما انتظار دارند. باید در کنار هواداران باشیم.

کاپیتان پرسپولیس درباره نگرانی هواداران بابت شایعه جدایی خلیل زاده و رسن افزود: آمده ام که همین ها را بگویم. شرایط به همه فشار می آورد و به هوادار بیشتر. در همین مکان (ساختمان باشگاه) هواداران بابت مسائل برانکو گریه کردند. دوباره الان هم همین مسائل وجود دارد. پرسپولیس برای دومین بار به فینال لیگ قهرمانان آسیا رفته است. بعضی مسائل حل شده اما همچنان هست! پول برانکو را هنوز نداده اند. او خیلی زحمت کشید. حالا طلب او چند برابر شده است. البته که حق اوست و باید به برانکو بدهند.

مدافع پرسپولیس درباره ادعای مهدی رسول پناه مبنی بر خرج کردن برای پرسپولیس از جیب شخصی اش گفت: دو بار به فینال رفته ایم و بازیکنان کم درآمدزایی نکرده اند. گفته من حتی از جیبم برای تیم خرج کردم، گفت: برای دومین بار به آسیا رفتیم. بازیکنان درآمدزایی کردند. اگر بخواهیم حرف بزنیم ممکن است عده ای از آب گل آلود ماهی بگیرند و ما را رو در رو هم قرار بدهند. به هر حال این طور نیست و ما تمرین می کنیم. وظیفه ما همین است.

حسینی یادآور شد: دوره ای که حدود 6 سال طول کشید بحث پرداختی به ژوزه بود حالا هم بحث برانکو مطرح است. البته که بحث برانکو با بقیه مربیان فرق می کند. واقعاً فشار زیادی روی بازیکنان است. کار خیلی سختی پیش رو داریم. ما سوپرجام و فینال آسیا را پیش رو داریم. در لیگ برتر و جام حذفی هم بازی داریم و دوباره بازی های آسیایی است. بازی ها فشرده است.

حسینی درباره برخورد افشین پیروانی با محمد انصاری که او را از حضور در تمرینات منع کرده است شرح داد: درباره خیلی مسائل نمی توان واضح صحبت کرد. خیلی از مسائل از دست من خارج است. من تلاش می کنم تا حد امکان با سرمربی و مدیریت در تماس باشم تا یکسری از مسائل را حل کنم ولی مسائل خیلی زیاد هستند.

کاپیتان پرسپولیس درباره شایع دریافت پاداش 500 میلیون تومانی بازیکنان گفت: امکان ندارد کسی پاداش 500 میلیونی گرفته باشد. در مورد آپشن ها هم باید بگویم ما از سال های قبل طلب داریم. از من خواستند و من هم از بچه ها خواستم بابت پاداش تخفیف بدهند که همه گفتند چَشم! بعضی بازیکنان 30 و بقیه 40 درصد تخفیف دادند.

حسینی افزود: کاری که بلدیم و وظیفه ای که داریم تمرین کردن و بازی کردن است. تمام تلاش مان را می کنیم فینال آسیا، لیگ برتر، جام حذفی، سوپرجام و دوباره بازی های آسیایی است. تنها کاری که می توانیم انجام دهیم ادامه کار است.

حسینی درباره اعتصاب در تمرینات گفت:: بعد از 25 روز اردوی سخت به ریکاوری فکری نیاز داشتیم ولی متأسفانه بعد از هر موفقیت، هواداران به جای خوشحالی حرص می خورند. البته این هم از دوره های قبل است وقتی کسی می آید کاری می کند و با او برخورد نمی شود این مسائل بیشتر می شوند.

کاپیتان پرسپولیس درباره صحبت های علی کریمی در فضای مجازی علیه افشین پیروانی گفت: علی کریمی اسطوره پرسپولیس است و او عکس العمل هایی هم نشان می دهد. به نظرم همه باید ورود کنند، این مسائل پرسپولیس است و همه باید کمک کنند چون قابل درک است.

منبع: خبرگزاری مهر
انتشار: 29 آبان 1399 بروزرسانی: 29 آبان 1399 گردآورنده: buyclockhirad.sale-blog.ir شناسه مطلب: 7742

به "علی کریمی اسطوره پرسپولیس است، وظیفه ما تمرین کردن است" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "علی کریمی اسطوره پرسپولیس است، وظیفه ما تمرین کردن است"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید