سندرز: ترامپ حقایق تکان دهنده ای را درباره کرونا مخفی نموده است

به گزارش وبلاگ ساعت هیراد، برنی سندرز یکی از نامزدهای حزب دموکرات در انتخابات ریاست جمهوری 2020 به شدت از عملکرد دونالد ترامپ در مقابله با بحران شیوع ویروس کرونا انتقاد نموده است.

سندرز: ترامپ حقایق تکان دهنده ای را درباره کرونا مخفی نموده است

به گزارش گروه بین الملل وبلاگ ساعت هیراد به نقل از پایگاه اطلاع رسانی کنگره، برنی سندرز سناتور ایالت ورمونت و یکی از نامزدهای حزب دموکرات در انتخابات ریاست جمهوری 2020 روز یکشنبه ضمن انتقاد شدید از ترامپ، گفت: این مساله غیرقابل قبول است که رئیس جمهور آمریکا از اطلاعات نادرست و مبهم درباره ویروس کرونا استفاده کند.

سندرز در ادامه ترامپ را به مخفی کردن حقایق تکان دهنده درباره ویروس کرونا متهم کرد و گفت: این برای او غیرقابل قبول است که اطلاعاتی را درباره ویروس کرونا در اختیار مردم قرار می دهد که افکار عمومی را گیج و سردرگم می نماید.

وی این اظهارات را در مناظره با جو بایدن دیگر نامزد حزب دموکرات بیان نموده است. اظهارات سندرز در شرایطی است که گسترش سریع ویروس کرونا در آمریکا به یک نگرانی عظیم تبدیل شده است.

شیوع کرونا موجب لغو بسیاری از رویدادهای عظیم سیاسی فرهنگی و اقتصادی در سراسر آمریکا شده است. این بحران فشار زیادی را بر بازارهای اقتصادی وارد نموده و توانایی دولت آمریکا را برای مقابله با چنین بحران های بهداشت و سلامت زیر سئوال برده است.

ترامپ هفته ها ضمن رد حقایق و واقعیت های مربوط به کرونا مدعی شده بود که اطلاعات و مطالب منتشر شده درباره ویروس کرونا یک نوع عظیمنمایی از سوی دموکراتها و بعضی رسانه های خبری است. ترامپ پیش از این ادعا می کرد که کرونا جدی تر از بیماری آنفولانزا نیست و بیش از حد به این مساله پرداخته شده است.

ولی طی روزهای اخیر ترامپ لحن صحبت های خود را تغییر داده است. روز چهارشنبه وی سفرهای اروپایی را به طور موقت لغو نموده و شرایط فوق العاده در سراسر آمریکا اعلام نموده است.

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 15 اردیبهشت 1399 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: buyclockhirad.sale-blog.ir شناسه مطلب: 3306

به "سندرز: ترامپ حقایق تکان دهنده ای را درباره کرونا مخفی نموده است" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "سندرز: ترامپ حقایق تکان دهنده ای را درباره کرونا مخفی نموده است"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید