شروع مرحله دوم فروش سهام عدالت در سامانه سعدی

به گزارش وبلاگ ساعت هیراد، 30 درصد دوم سهام عدالت برای افرادی که روش مدیریت مستقیم را انتخاب نموده اند، آزاد و قابل فروش شد؛ به این ترتیب سهامداران می توانند 60 درصد سهام خود را به وسیله سامانه سعدی به فروش برسانند.

شروع مرحله دوم فروش سهام عدالت در سامانه سعدی

***

مرحله دوم فروش سهام عدالت

بر اساس اعلام سازمان بورس و اوراق بهادار از 19مرداد ماه امسال امکان فروش 30 درصد دیگر سهام عدالت برای مشمولانی که روش مستقیم را در مدیریت سهام خود برگزیده اند، فراهم شده است.

فروش بخش دوم سهام عدالت در سامانه سعدی در حالی شروع شده که ارزش این سهام نسبت به شروع فروش 30 درصد اول، رشد قابل توجهی داشته است. آنالیز ها نشان می دهد ارزش حدودی سبد سهام عدالت 532 هزار تومانی نزدیک به 20 میلیون تومان شده و ارزش سبد سهام عدالت یک میلیون تومانی به بیش از 39 میلیون تومان رسیده است.

افرادی که ارزش سبد سهام عدالت آن ها یک میلیون تومان بوده، احتمالا پس از آزادسازی مرحله دوم سهام عدالت با فروش 60 درصد سهام شان می توانند منتظر واریز حدود 23 میلیون تومان باشند. البته این مبلغ پس از ثبت درخواست فروش سهام عدالت در سامانه سعدی و فروش چند مرحله ای به قیمت روز آن توسط کارگزاری، در چند بخش به حساب سهامدار واریز می گردد.

سامانه سعدی

براساس آخرین گزارش ها، سامانه سعدی کارگزاری فارابی با بیش از 11 میلیون بازدید در هفته های اخیر، به عنوان برترین سامانه فروش سهام عدالت شناخته شده است.

به گفته کارشناسان، چنانچه دارنده سهام عدالت هستید و روش آزادسازی مستقیم را انتخاب نموده اید، می توانید با ورود به سامانه سعدی به سادگی ارزش دارایی های خود را مشاهده یا نسبت به فروش سهام عدالت و دریافت وجه آن اقدام کنید.

منبع: تجارت نیوز
انتشار: 9 مهر 1399 بروزرسانی: 9 مهر 1399 گردآورنده: buyclockhirad.sale-blog.ir شناسه مطلب: 6436

به "شروع مرحله دوم فروش سهام عدالت در سامانه سعدی" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "شروع مرحله دوم فروش سهام عدالت در سامانه سعدی"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید