طراحی گرافیکی و چاپ

کاوش در فضا دوباره به کتابفروشی ها رفت

به گزارش خبرنگاران ، به نقل از روابط عمومی و امور بین الملل کانون، سیارات دور، سیارات نزدیک، ستارگان دنباله دار و سیارک ها، ستارگان و کهکشان ها، خورشید و کره ماه عنوان های این مجموعه به شمار می رود که ترجمه آن را مجید عمیق بر عهده داشته است.

3 مهر 1399

خبرنگاران درباره نادر ابراهیمی

تهران- خبرنگاران- نادر ابراهیمی نویسنده معاصر که نثر ساده و جذابش باعث شد تا شهرتش ماندگار باشد. وی همچنین در فیلمسازی، ترانه سرایی، نمایشنامه نویسی، فیلمنامه نویسی و تدریس هنر نیز به طور فعال فعالیت داشت.

18 شهریور 1399

آیا با هر یادگیری مغز به طور فیزیکی تغییر می نماید؟

به گزارش خبرنگاران، انسان خردمند همچون هرگونه جانور دیگری، همیشه در کوشش برای بقا و زنده نگه داشتن نسل خویش بوده است. در دوره کنونی که انسان در مرفه ترین و آسوده ترین دوران عمر گونه اش به سر می برد، در حال توجه نشان دادن به پرورش فرزندان به شیوه ای کاملا...

12 شهریور 1399

خاتمه طولانی ترین رمان ایرانی، جاده جنگ به خاتمه رسید

جلد دوازدهم جاده جنگ، نوشته منصور انوری چاپ شد و به این ترتیب طولانی ترین رمان ایرانی و برنده جوایز ادبی جلال آل احمد و کتاب سال به خاتمه رسید.

21 مرداد 1399

تغییر لوگوی هلاس ورونا پس از یک ربع قرن

تیم ایتالیایی پس از 25 سال تصمیم به ایجاد تغییر بزرگی گرفت.

12 مرداد 1399

کرونا الگوی خرید در بازار کتاب آمریکا را تغییر داده است

به گزارش خبرنگاران به نقل از پابلیشرزویکلی، هرچند در زمان شیوع ویروس کرونا و دوران قرنطینه در بسیاری از کشورها رونق بازار کتاب با مشکل روبرو شده است ولی آمارها بازهم از فروش مطلوب کتاب ها در این کشورها خبر می دهند. کریستن مک لین مدیر اجرایی بخش توسعه...

20 تیر 1399
9 تیر 1399

آثار باستانی استان کردستان ، غار کرفتو

غار کرفتو یکی از آثار باستانی بسیار زیبای استان کردستان می باشد که در شمال شهر دیواندره قرار گرفته است.

5 خرداد 1399

توضیحات کتابخانه مجلس درباره انتقال موزه چاپ به کتابخانه ملی

خبرنگاران : روابط عمومی کتابخانه مجلس شورای اسلامی توضیحاتی پیرامون انتقال موزه چاپ از این کتابخانه به کتابخانه ملی بر روی پایگاه اطلاع رسانی خود قرار داد.

17 اسفند 1398

سودان، مجازات اعدام در انتظار سران نظام عمر البشیر

دادستان کل سودان از ارتکاب جرایم بعضی سران نظام سابق این کشور خبرداد که مجازات آن، اعدام است.

24 بهمن 1398

کتاب های انتشارات دانشگاه علامه طباطبایی با تخفیف 20 درصدی توزیع می گردد

مرکز چاپ و انتشارات دانشگاه علامه طباطبائی به مناسبت فرارسیدن هفته پژوهش کتاب های منتشرشده خود را با تخفیف 20درصدی ارائه می دهد.

6 بهمن 1398

انبارلویی: اصلاح طلبان و دولت دم انتخابات به هم وصل می شوند ، دولت نمی تواند با دو قطبی سازی مردم را مطالبات اصلی دور کند

معاون سیاسی حزب موتلفه اسلامی ضمن اشاره به دو قطبی سازی به عنوان مهمترین تحرک دولت در آستانه انتخابات مجلس گفت: دولت با چنین راهبردی نمی تواند مردم را از فضای مطالبات اصلی خود دور کند.

14 دی 1398

گلکسی اس 11e سامسونگ به یک باتری 3730 میلی آمپر ساعتی مجهز خواهد شد

به احتمال زیاد، حداکثر تا 4 ماه دیگر باید منتظر عرضه رسمی گوشی های سری گلکسی اس 11 به بازار باشیم. چرا که سامسونگ معمولا گوشی های این سری را در ماه فوریه روانه بازار می نماید. اما طبیعی است که قبل از معرفی یک محصول، همواره بازار شایعات داغ بوده و جزئیات ریز...

8 دی 1398