کمیسیون اصل 90 صحت انتخاب رئیس دیوان محاسبات را تایید کرد

به گزارش وبلاگ ساعت هیراد، سخنگوی کمیسیون اصل 90 مجلس از تایید صحت انتخاب رئیس دیوان محاسبات کل کشور از سوی این کمیسیون خبر داد.

کمیسیون اصل 90 صحت انتخاب رئیس دیوان محاسبات را تایید کرد

علی خضریان در گفت وگو با وبلاگ ساعت هیراد با اشاره به نشست امروز عصر کمیسیون اصل 90 گفت: شکایاتی در زمینه طرز کار کمیسیون برنامه، بودجه و محاسبات مجلس شورای اسلامی پیرامون انتخاب مهرداد بذرپاش به عنوان رئیس دیوان محاسبات کل کشور به کمیسیون اصل 90 مجلس ارسال شده بود.

وی ادامه داد: این شکایت در کمیته ساماندهی امور مجلس و نمایندگان مورد بررسی و ارزیابی قرار گرفت، سید مصطفی آقامیرسلیم که ریاست این کمیته را بر عهده دارد پس از بررسی های میدان و برگزاری نشست هایی با رئیس سابق و فعلی دانشگاه صنعتی شریف، معاون پژوهشی دانشگاه، مسئولین سابق و فعلی پژوهشکده شهید رضایی، گزارش نهایی در این زمینه به صحن کمیسیون اصل 90 ارسال کرد.

نماینده مردم تهران، ری، شمیرانات، اسلامشهر و پردیس در مجلس گفت: این گزارش در دو جلسه کمیسیون اصل 90 مورد بررسی قرار گرفت، در نهایت در جلسه امروز عصر کمیسیون، پس از استماع نظرات موافقین و مخالفین، این گزارش به رای گذاشته شد و اعضای کمیسیون به گزارش ارائه شده کمیته مبنی بر درست و قانونی بودن روال طی شده در انتخاب بذرپاش رای موافق دادند و به این ترتیب صحت انتخاب رئیس دیوان محاسبات کل کشور مورد تایید کمیسیون اصل 90 هم قرار گرفت.

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 17 مهر 1399 بروزرسانی: 17 مهر 1399 گردآورنده: buyclockhirad.sale-blog.ir شناسه مطلب: 6642

به "کمیسیون اصل 90 صحت انتخاب رئیس دیوان محاسبات را تایید کرد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "کمیسیون اصل 90 صحت انتخاب رئیس دیوان محاسبات را تایید کرد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید