نکیسا: باشگاه ها باید مطیع تصمیم ستاد مبارزه با کرونا باشند، سرخابی ها شرایط خصوصی سازی را ندارند

به گزارش وبلاگ ساعت هیراد، دروازه بان سابق تیم ملی فوتبال گفت: ستاد مبارزه با کرونا تصمیم به برگزاری بازی های لیگ برتر گرفته است و باشگاه ها باید تبعیت کنند.

نکیسا: باشگاه ها باید مطیع تصمیم ستاد مبارزه با کرونا باشند، سرخابی ها شرایط خصوصی سازی را ندارند

نیما نکیسا دروازه بان سابق تیم ملی فوتبال کشورمان در گفت و گو با ، درباره ادامه بازی های لیگ برتر فوتبال اظهار کرد: ستاد مبارزه با کرونا تصمیم گرفت که با رعایت دستورالعمل های بهداشتی بازی ها برگزار شود و باشگاه ها باید مطیع دستورات این نهاد بهداشتی باشند.

دروازه بان سابق تیم ملی فوتبال کشورمان درباره هزینه های سنگین اجرای دستورالعمل های بهداشتی گفت: من در این باره اطلاعی ندارم، اما برخی از تیم ها همانند استقلال و پرسپولیس تونل ضد عفونی در محل تمرین خود نصب کردند و مسئله ای در این باره ندارند. به نظرم اگر قبل از بازی ها از بازیکنان تست کرونا گرفته شود در آن صورت نگرانی وجود ندارد. همچنین برگزاری یا برگزار نشدن بازی ها عواقبی دارد، اما ما باید تصمیم ستاد مبارزه با کرونا را بپذیریم و اجرا کنیم.

نکیسا درباره اینکه برخی از باشگاه ها مخالف برگزاری ادامه بازی های فوتبال هستند، گفت: در حال حاضر برخی از کشور ها قرار است که لیگ فوتبال خود را آغاز کنند و آن ها اشتباه کردند که قصد برگزاری بازی های خود را دارند!

عضو کانون مربیان درباره بیانیه این کانون مبنی بر برگزار نشدن بازی های لیگ برتر گفت: من بیانیه کانون مربیان را امضا نکردم، چون موافق برگزاری بازی های لیگ برتر بودم.

نکیسا درباره اینکه برخی از افراد می گویند جام قهرمانی را به پرسپولیس بدهید و لیگ را تعطیل کنید، گفت: به نظرم پرسپولیس قهرمان لیگ نوزدهم است، اما باید تکلیف تیم های دوم و سوم برای کسب سهمیه آسیایی و تیم های سقوط کننده معین شود. به هر حال هیچ تیمی حاضر نمی شود که به لیگ پایین تر سقوط کند و از طریق برگزاری بازی ها این موضوع معین می شود. برخی از افراد گفتند که لیگ بعدی را با 18 تیم برگزار کنیم، اما نظراتشان غیر کارشناسانه است و این پیشنهاد منطقی نیست.

دروازه بان سابق تیم ملی کشورمان درباره اینکه آغاز تمرینات تیم ها بعد از دوری چند ماه بر روی کیفیت بازی ها تاثیر نمی گذارد، اظهار کرد: بله صددرصد آماده نبودن تیم ها بر روی کیفیت بازی ها تاثیرمی گذارد. البته هر تیمی که کادر پزشکی قوی تر داشته باشد درصد آسیب دیدگی بازیکنانش هم کمتر است.

نکیسا درباره ممنوعیت جذب بازیکنان خارجی از سوی سرخابی ها گفت: به نظرم خیلی وقت پیش باید این محدودیت را ایجاد می کردند، چون بازیکنان خارجی کیفیت لازم ندارند و استاندارد ها در مورد این بازیکنان رعایت نمی شود. من موافق قانون منع جذب بازیکنان خارجی هستم.

دروازه بان سابق پرسپولیس درباره خصوصی سازی سرخابی ها اظهار کرد: به نظرم هیچ کدام از این باشگاه ها شرایط خصوصی سازی را ندارند و شاخصه ها برای عرصه سهام سرخابی ها در بورس رعایت نمی شود.

او درباره شرایط تیم ملی فوتبال گفت: شرایط برای آغاز تمرینات تیم ملی باید فراهم شود تا اسکوچیچ بتواند برنامه های خود را اجرا کند. به هر حال تیم ملی بعد از 2 شکست کار سختی پیش رو دارد، اما امیدوارم بتواند از گروهش صعود کند.

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان
انتشار: 4 مرداد 1399 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: buyclockhirad.sale-blog.ir شناسه مطلب: 4714

به "نکیسا: باشگاه ها باید مطیع تصمیم ستاد مبارزه با کرونا باشند، سرخابی ها شرایط خصوصی سازی را ندارند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "نکیسا: باشگاه ها باید مطیع تصمیم ستاد مبارزه با کرونا باشند، سرخابی ها شرایط خصوصی سازی را ندارند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید