نامه احساسی رئیس شورای اروپایی به ایتالیا در بحران کرونا

به گزارش وبلاگ ساعت هیراد، رئیس شورای اروپایی در نامه ای احساسی به رئیس جمهور ایتالیا اقدامات این کشور در مقابله با شیوع کرونا را ستوده و تاکید نمود که این کشور تنها نیست.

نامه احساسی رئیس شورای اروپایی به ایتالیا در بحران کرونا

با ما همراه باشید و با تور ایتالیا از به بهترین کشور اروپا سفر کنیم و در شهرهای ونیز، فلورانس و رم بگردیم و بناهای تاریخی این کشور تاریخی را از نزدیک ببینیم.

به گزارش گروه بین الملل خبرنگاران به نقل از آر ان دی آلمان، چارلز میشل، رئیس شورای اروپایی در نامه ای احساسی به سرجو ماتارلا، رئیس جمهور ایتالیا مدیریت بحران این کشور در دوران سخت شیوع کرونا را تحسین کرد.

وی در این نامه همبستگی کامل اروپا با ایتالیا در این دوران را وعده داده و گفت: ما با احساس و احترام نقش پیشگام نهادهای ایتالیا در غلبه بر بحران با اقدامات به موقع، جامع و اجتماعی برای محدود کردن شیوع ویروس کرونا را می بینیم.

این مقام اروپایی در بخش دیگری از این نامه نوشت: در زمانی که ممکن است عده ای اهمیت این تهدید را دست کم بگیرند، ایتالیا یک حس پیش بینی، وحدت و شایستگی مقاومت از خود نشان داده است. پاسخ ایتالیا به این بحران نمونه ای برای دیگر کشورهای اروپایی است.

وی به ایتالیا اطمینان داد که در این بحران تنها نیست. میشل در انتها این نامه اطمینان داد که ایتالیا و اروپا قوی تر از قبل از این بحران خارج خواهند شد.

در حالی که ایتالیا با گسترش سریع ویروس کرونا و افرایش چشمگیر تلفات ناشی از آن روبرو شده است، دولت این کشور میخواهد از نیروهای ارتش برای مهار این بحران در طول مرزهای خود استفاده کند.

ایتالیا بدترین آسیب را از بحران ویروس کرونا در اروپا متحمل شده و بیشترین آمار فوتی را در بین کشورهای دنیا ثبت نموده است.

تعداد مرگ و میر ناشی از ویروس کرونا در ایتالیا در 24 ساعت منتهی به روز آدینه به بیش از 627 نفر رسیده که یک رکورد جدید به شمار می رود.

بیش از 47 هزار نفر در ایتالیا به این ویروس مبتلا شده و بیش از 4 هزار نفر نیز جان باخته اند.

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 20 اردیبهشت 1399 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: buyclockhirad.sale-blog.ir شناسه مطلب: 3406

به "نامه احساسی رئیس شورای اروپایی به ایتالیا در بحران کرونا" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "نامه احساسی رئیس شورای اروپایی به ایتالیا در بحران کرونا"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید