می توان ویدئوهای یوتیوب را بدون تبلیغ تماشا کرد؟

به گزارش وبلاگ ساعت هیراد، یکی از آزاردهنده ترین اتفاقاتی که به مرور زمان به آن عادت نموده ایم، قطع شدن ویدیوی در حال پخش یوتیوب، در ابتدا یا اواسط آن است. ساز و کار تبلیغاتی یوتیوب معین است. این روش کسب درآمد آن ها است: اگر می خواهید از شر این تبلیغات خلاص شوید، باید اشتراک ما را خریداری کنید.

می توان ویدئوهای یوتیوب را بدون تبلیغ تماشا کرد؟

اگر از آن دسته از افراد هستید که روزانه زمان قابل توجهی را صرف تماشای ویدیو در یوتیوب می کنید، می دانید که قطع شدن ویدیو برای نمایش تبلیغات تا چه حد آزاردهنده است. حالا کاربری در ردیت مدعی شده است که راهی برای دور زدن این تبلیغات یافته است.

این کاربر در ارتباط با راه حل پیشنهادی خود نوشته است:

این یک باگ متداول در بسیاری از وب سایت ها است. دلیل به وجود آمدن این باگ این است که وب سایت فراموش می نماید که hostname را نرمال سازی کند. در نتیجه، محتوا همچنان در دسترس است؛ اما با هیچ hostname دیگری در مرورگر همخوانی ندارد. پیامد این امر هم می گردد ایراد در بخش CORS و در دسترس نبودن کوکی ها.

پست آموزش این راه حل در ردیت تا این لحظه بیش از 4000 رأی مثبت دریافت نموده است؛ پس مطمئناً تا این لحظه خود یوتیوب هم متوجه آن شده است و احتمالاً برای برطرف آن دست به کار شده است.

حالا نوبت به آموزش این راه حل ساده رسیده است. برای انجام این روش به ادوات خاصی احتیاج ندارید. کافی است مرورگری داشته باشید که از تب های ناشناس پشتیبانی کند. لینک یوتیوب ویدیوی مورد نظر را در آن تب Paste نموده و پس از دات کام، یک نقطه دیگر اضافه کنید.

معین نیست که استفاده از این راه حل چقدر به کاربران در امر صرفه جویی در زمان یاری می نماید؛ اما برای بسیاری از آن ها، مسئله زمان یک مسئله فرعی است و بیشتر بابت اعصابشان است که علاقه ای به تماشای تبلیغات اغلب نامرتبط ندارند. جدا از این موارد، استفاده از چنین راه حلی، به نوعی حس پیروزی را به کاربر منتقل می نماید. پس اگر می خواهید این لذت را بچشید، عجله کنید؛ زیرا احتمالاً یوتیوب خیلی زود آن را برطرف خواهد نمود.

منبع : شهر سخت افزار

منبع: آی تابناک
انتشار: 27 مرداد 1399 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: buyclockhirad.sale-blog.ir شناسه مطلب: 5248

به "می توان ویدئوهای یوتیوب را بدون تبلیغ تماشا کرد؟" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "می توان ویدئوهای یوتیوب را بدون تبلیغ تماشا کرد؟"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید