میرسلیم: ته دل دولت با اروپاست ، آقایان تازه به فکر تقویت روابط با کشور های منطقه افتاده اند!

به گزارش وبلاگ ساعت هیراد، عضو کمیسیون اصل 90 مجلس یازدهم معتقد است دولت در سال های اخیر به توسعه روابط تجاری با کشور های همسایه اعتقادی نداشته و این هم یکی از دلایل اصلی مسائل بوجود آمده برای اقتصادمان است.

میرسلیم: ته دل دولت با اروپاست ، آقایان تازه به فکر تقویت روابط با کشور های منطقه افتاده اند!

با ما سفر کنید و با تور ترکیبی اروپا از قاره سبز دیدن کنید و با دریافت خدمات ویزای شینگن از گردش به دور اروپا لذت ببرید.

به گزارش گروه سیاسی خبرنگاران، مصطفی میرسلیم به عدم گسترش روابط تجاری با کشور های همسایه در سال های اخیر اشاره نمود و گفت: دولت هیچ اعتقادی به روابط با کشور های همسایه نداشته و به همین دلیل هم مناسبات تجاری با کشور های منطقه را تقویت نکرده است.

وی در ادامه اضافه کرد: متاسفانه نگاه دولت به آمریکا بوده و البته ته دل آن نیز با اروپا است و متاسفانه الان متوجه شدند که بایستی روابط تجاری خود را با کشور های منطقه تقویت کند که دیگر ارزش خاصی ندارد.

نماینده مردم تهران، ری و شمیرانات در مجلس یازدهم اظهار کرد: دولت تازه به فکر گسترش روابط با همسایگان شده که عملیاتی شدن این امر هم مسئله ساده ای نیست؛ زیرا عراق تا حدود زیادی تحت تاثیر آمریکا قرار گرفته است، چون نیرو هایی آمریکایی هنوز در این کشور هستند و عراق نمی تواند به صورت مستقل تصمیم گیری کند، اما انجام این کار هم بهتر از هیچ است.

میرسلیم به تاثیر روابط تجاری با کشور های در اقتصادمان اشاره و اظهار کرد: روابط با کشور های همسایه می تواند در پیشبر اهداف مالی کشورمان تاثیر بسزایی داشته باشد.

این نماینده مردم در مجلس دهم در ادامه اضافه کرد: گردش مالی و تجاری کشور های همسایه بسیار بالاست که اگر ما بتوانیم یک دهم آن را به خودمان اختصاص دهیم بسیاری از مسائل مالی ما حل خواهد شد.

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 31 مرداد 1399 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: buyclockhirad.sale-blog.ir شناسه مطلب: 5356

به "میرسلیم: ته دل دولت با اروپاست ، آقایان تازه به فکر تقویت روابط با کشور های منطقه افتاده اند!" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "میرسلیم: ته دل دولت با اروپاست ، آقایان تازه به فکر تقویت روابط با کشور های منطقه افتاده اند!"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید