محرومیت 2 ساله در انتظار سریع ترین دونده جهان

به گزارش وبلاگ ساعت هیراد، دارنده مدال طلای دوی 100 متر جهان از آمریکا به اتهام ندادن تست دوپینگ و خودداری از این کار 2 سال از شرکت در هر رقابتی محروم می شود.

محرومیت 2 ساله در انتظار سریع ترین دونده جهان

به گزارش وبلاگ ساعت هیراد و به نقل از اسپورت اکسپرس، کریستین کولمن 24 ساله به خاطر ندادن 3 آزمایش ضددوپینگ در یک سال باید منتظر محرومیت 2 ساله باشد. سریع ترین دونده کنونی جهان به لطف برخی تشریفات رسمی سال گذشته میلادی توانست از محرومیت تخلف محرز خود جلوگیری کند.

کریستین کولمن 3 آزمایش ضددوپینگ در 6 ژوئن، 2018، 16 ژانویه و 26 آوریل 2019 را انجام نداد. او سپس با ارائه مدارکی توانست اثبات کند که یکی از آزمایش هایش مربوط به یک آوریل 2019 بود. بدین ترتیب کریستین کولمن دوره زمانی 3 آزمایش ضددوپینگ را از 12 به 14 ماه افزایش داد و از محرومیت گریخت اما این بار ماجرا کمی فرق دارد.

دارنده مدال طلای دوی 100 متر جهان در این رابطه مطرح نمود: روزی که ماموران آژانس جهانی ضددوپینگ طبق زمان تعیین شده برای دریافت آزمایش به خانه ام آمده بودند، من برای خرید بیرون رفتم. زمانی که به خانه بازگشتم، ماموران آنجا را ترک کرده بودند.

طبق گزارش آژانس جهانی ماموران این نهاد 10 دقیقه با صدای بلند در خانه کریستین کولمن را زدند و یک ساعت زنگ را فشار دادند اما کسی پاسخگو نبود.

کریستین کولمن درباره این گزارش آژانس جهانی ضددوپینگ گفت: ماموران این آژانس هربار که می خواستند از من آزمایش بگیرند تماس می دریافتد. چرا این بار به من تلفن نزدند؟ شاید مامور ضددوپینگ آدرس را اشتباهی نوشته باشد و به خانه شخص دیگری رفته بود! چه کسی می داند که آیا آنها اصلاً مراجعه کرده بودند! چند رسید فروشگاهی که در آن زمان در حال خرید بودم را دارم. مواد غذایی خریدم و طبق زمان تعیین شده به خانه بازگشتم. بنابراین فکر نمی کنم ماموران آژانس جهانی یک ساعت منتظر من مانده باشند. هیچ گاه از دارو یا مکمل های بهبوددهنده عملکرد یک ورزشکار استفاده نکردم. آماده ام برای اثبات بی گناهی ام تا روز پایانی دوان حرفه ای ام آزمایش ضددوپینگ بدهم.

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 6 شهریور 1399 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: buyclockhirad.sale-blog.ir شناسه مطلب: 5524

به "محرومیت 2 ساله در انتظار سریع ترین دونده جهان" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "محرومیت 2 ساله در انتظار سریع ترین دونده جهان"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید