قوه قضائیه و اعتمادسازی

به گزارش وبلاگ ساعت هیراد، قوه قضائیه نظام اسلامی، صندلی اعتمادسازی به مردم و ایجاد امنیت های قضائی و همچنین ایجاد آسودگی برای ملت است.

قوه قضائیه و اعتمادسازی

گروه دانشگاه خبرنگاران، انجمن اسلامی دانشجویان دانشگاه امیرکبیر؛ آنچه که در جمهوری اسلامی ایران همیشه نکته ای اساسی و مهم بوده، اراده مردم است و همین باعث تعبیر جنگ ما به جنگ اراده هاست.

اراده مردم اصلی ترین موتور متحرک کارهای عظیم انجام شده در تاریخ انقلاب اسلامی است و تکیه بر اراده مردمی و مردم سالاری از ارکان اصلی انقلاب اسلامی است. اراده مردم وقتی بروز پیدا می نماید و آنان بر کاری اراده می نمایند که بر آن کار و هدف آن ایمان و اعتقاد داشته باشند.

ایمان و اعتقاد مردم در نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران دارای پشتوانه های محکم و پایدار و دلگرم نماینده ای است که در هیچ نظامی به جز نظام اسلامی این پشتوانه ها وجود ندارد، پشتوانه ای به نام شهادت و یکی از عظیمترین شهادت ها در این عرصه شهادت مظلومانه شهیدِ متفکر و مظلوم شهید #بهشتی است که پشتوانه این مردم و اراده انان است.

اما راه افتادن اراده مردم در زمینه های مختلف مستلزم انجام کارهایی از جانب حکومت اسلامی نیز هست؛ یکی از قسمت های مهم و تاثیرگذار در این موضوع قوه قضائیه است.

قوه قضائیه نظام اسلامی، صندلی اعتماد سازی به مردم و ایجاد امنیت های قضائی و همچنین ایجاد آسودگی برای ملت است. قوه قضائیه جمهوری اسلامی، دارای ارزش های والایی است که با کار زیاد و جهاد در آن می توان ارزش هایی را که در اسلام بسیار مترقی است پیاده سازی کرد تا اراده مردم برای کارهای بسیار عظیم جاری گردد.

و در این میان یکی از کارهای اصلی دشمن برای سست کردن اراده مردم شریف ایران زدن آسیب های روانی به وسیله تبلیغات و جو سازی علیه این نقاط حساس است. امید است که قوه قضائیه نظام جمهوری اسلامی ایران به صندلی اصلی خود که مظهرعدالت است نزدیک و نزدیک تر گردد. انشاالله.

انجمن اسلامی دانشجویان دانشگاه امیرکبیر

انتشار یادداشت های دانشجویی به معنای تأیید تمامی محتوای آن توسط خبرنگاران نیست و صرفاً منعکس نماینده نظرات گروه ها و فعالین دانشجویی است.

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 6 شهریور 1399 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: buyclockhirad.sale-blog.ir شناسه مطلب: 5514

به "قوه قضائیه و اعتمادسازی" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "قوه قضائیه و اعتمادسازی"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید