فروش فصلی تلویزیون های OLED از مرز یک میلیون دستگاه عبور کرد

به گزارش وبلاگ ساعت هیراد، با همراهی ال جی، مجموع فروش تلویزیون OLED از مرز هشت میلیون دستگاه گذشت. تعداد اعضای کلوب تولیدکنندگان OLED به 19 شرکت رسید.

فروش فصلی تلویزیون های OLED از مرز یک میلیون دستگاه عبور کرد

بر اساس آمار موسسه تحقیقات بازار IHS Markit، فروش بین المللی تلویزیون های OLED در فصل چهارم سال گذشته میلادی بیش از 1.109 میلیون دستگاه بوده و تعداد کل OLED های فروخته شده از سال 2013 تا به امروز به عدد 8.244 میلیون دستگاه رسیده است.

ال جی الکترونیکس به عنوان سازنده پیشرو و رهبر بلامنازع تولید تلویزیون های OLED، اکنون سهم بیش از 50 درصدی از این بازار را در اختیار دارد. این شرکت از ابتدای تولید تلویزیون OLED تا به امروز بیش از 5 میلیون دستگاه فروش داشته و تنها در فصل چهارم 2019 پیروز به فروش 0.6 میلیون واحد تلویزیون OLED شده است.

یک مقام رسمی ال جی می گوید: تلویزیون OLED ال جی بیش از 65 درصد مجموع تولید این محصول را به خود اختصاص داده. به عنوان اولین تولیدکننده تلویزیون های بزرگ OLED، ال جی همچنان در رشد این بازار پیش گام خواهد بود و جایگاه خود را به عنوان یک رهبر صنعتی بیش ازپیش استحکام خواهد بخشید.

سال گذشته بازار جهانی تلویزیون فروش تقریباً 200 میلیون دستگاهی را تجربه کرده است و از این میزان 3 میلیون دستگاه (تقریباً یک درصد بازار) سهم تلویزیون های OLED بوده است. IHS Markit پیش بینی می کند با افتتاح کارخانه Guangzhou در نیمه اول سال جاری، تأمین پنل های OLED توسط LG Display رشد چشمگیری خواهد داشت. این موسسه تحقیقاتی معتقد است میزان فروش تلویزیون های OLED رشد سالیانه خوبی خواهد داشت و تا سال 2023 به 10 میلیون دستگاه در سال خواهد رسید؛ و تا سال 2022 تلویزیون های OLED سهم ده درصدی از بازار تلویزیون را از آن خود خواهند کرد.

طی سال جاری میلادی شرکت های Sharp ژاپن، Vizio آمریکا، Xiaomi و Huawei (چین) هم به جمع تولیدکنندگان تلویزیون های OLED پیوستند و با این حساب تعداد اعضای کلوب OLED به 19 شرکت رسیده است.

2121

منبع: خبرآنلاین
انتشار: 15 اردیبهشت 1399 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: buyclockhirad.sale-blog.ir شناسه مطلب: 3312

به "فروش فصلی تلویزیون های OLED از مرز یک میلیون دستگاه عبور کرد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "فروش فصلی تلویزیون های OLED از مرز یک میلیون دستگاه عبور کرد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید