طرح نظارتی ویژه شب یلدا در چادگان اجرا می گردد

به گزارش وبلاگ ساعت هیراد، خبرنگاران/اصفهان رییس اتاق اصناف شهرستان چادگان گفت: در هر مناسبت با توجه به حساسیت های موجود به منظور کنترل بازار در کالاهای اساسی بازرسین ویژه اصناف طرح نظارتی خود را دارند و در شب یلدا هم طرح نظارتی ویژه خواهیم داشت.

طرح نظارتی ویژه شب یلدا در چادگان اجرا می گردد

میثم عابدینی در گفت وگو با وبلاگ ساعت هیراد، اظهار کرد: در آستانه شب یلدا، طرح نظارتی ویژه ای با همکاری سازمان صنعت، معدن و تجارت و اتاق اصناف به منظور کنترل بازار انجام می گردد.

وی تعداد واحدهای صنفی شهرستان را 1530 مورد عنوان نمود و اضافه کرد: واحدهای هدف در این طرح شامل واحدهای صنفی مختلف، خرده فروشی ها، آجیل و خشکبار، میوه، قنادی و مواد پروتئینی به ویژه گوشت و مرغ است.

رییس اتاق اصناف شهرستان چادگان اولویت بازرسی و نظارت در این طرح را گزارش های مردمی عنوان نمود و گفت: اتحادیه ها نیز از لحاظ لجستیکی و فنی گشت های مشترک را حمایت می نمایند، ضمن آنکه در هر هفته 4 روز گشت اصناف و همچنین گشت مشترک برای کنترل کالاهای اساسی در شهرستان انجام می گردد.

عابدینی با اعلام وجود 200 واحد صنفی غیرفعال در چادگان، توضیح داد: در هفته ای که گذشت به منظور تأمین بازار 20 تن برنج سهمیه ای در چادگان توزیع شد و نگاه مدیریت شهرستان تأکید بر تنظیم بازار در تمام کالاهای اساسی است.

وی گفت: این طرح تا انتها شب یلدا ادامه می یابد و مردم می توانند هر گونه تخلف واحدهای صنفی را به سامانه های اطلاع رسانی اداره صمت و اتاق اصناف گزارش دهند.

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 11 بهمن 1398 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: buyclockhirad.sale-blog.ir شناسه مطلب: 1733

به "طرح نظارتی ویژه شب یلدا در چادگان اجرا می گردد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "طرح نظارتی ویژه شب یلدا در چادگان اجرا می گردد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید