شلیک پلیس سارق قمه به دست را زمین گیر کرد

به گزارش وبلاگ ساعت هیراد، پلیس پایتخت از دستگیری سارق قمه به دست خودرو در محله ستارخان، تهران خبر داد.

شلیک پلیس سارق قمه به دست را زمین گیر کرد

به گزارش گروه اجتماعی وبلاگ ساعت هیراد، شامگاه سه شنبه بیست و سوم اردیبهشت مأموران گشت کلانتری در خیابان ستارخان به خودروی پراید سفید رنگی که در حال پرسه زنی در این خیابان بود مشکوک شده و شماره پلاک خودرو را استعلام کرده و متوجه شدند که خودروی پراید 2 شب قبل به سرقت رفته است.

مأموران با آگاهی از سرقتی بودن خودرو به نزدیک پراید مذکور رفته و دستور ایست را برای راننده و سرنشین آن صادر کردند که راننده به محض مشاهده مأموران به سرعت پا به فرار گذاشت و تعقیب و گریز پلیسی آغاز شد.

ماموران پس از 15 دقیقه تعقیب خودروی دزدان با رعایت قانون به کارگیری سلاحریال اقدام به شلیک تیرهوایی کرده و در ادامه لاستیک خودرو هدف گلوله قرار گرفت و خودروی دزدان متوقف شد.

سرنشین کنار راننده در زمان توقف خودرو به سرعت پیاده و پا به فرار گذاشت؛ مامور گشت کلانتری وقتی برای دستگیری راننده که جوان قوی هیکلی بود وارد عمل شد در برابر حمله این دزد قمه به دست قرار گرفت.

مامورگشت پلیس ابتدا با شلیک تیرهوایی خواستار تسلیم متهم شد، اما این دزد با قمه به سمت مأموران حمله کرد که در این صحنه یکی از پا های دزد قوی هیکل هدف گلوله قرار گرفت، ولی این دزد خشن قصد تسلیم شدن نداشت و با پای زخمی به حمله کردن به سمت مأموران ادامه داد که پای دیگرش نیز هدف گلوله قرار گرفت.

سرهنگ سعیدی لشینی با تأیید خبر فوق اعلام نمود: متهم پس از زمین گیر شدن به بیمارستان منتقل و در بررسی سوابق وی مشخص شد از دزدان سابقه دار در غرب تهران است که پس از آزادی دوباره دست به سرقت زده است که پرونده در این زمینه تشکیل و متهم پس از درمان برای سیر مراحل قانونی به مرجع قضایی معرفی می شود.

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 20 تیر 1399 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: buyclockhirad.sale-blog.ir شناسه مطلب: 4535

به "شلیک پلیس سارق قمه به دست را زمین گیر کرد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "شلیک پلیس سارق قمه به دست را زمین گیر کرد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید