شایعه انتصاب هادی العامری به ریاست الحشد الشعبی تکذیب شد

به گزارش وبلاگ ساعت هیراد، سازمان الحشد الشعبی شایعات بعضی رسانه ها درباره تغییر رئیس این سازمان و هر گونه تصمیمی برای ریاست هادی العامری پس از استعفای وی از مجلس را تکذیب کرد.

شایعه انتصاب هادی العامری به ریاست الحشد الشعبی تکذیب شد

به گزارش گروه سیاسی وبلاگ ساعت هیراد، سازمان الحشد الشعبی شایعات بعضی رسانه ها درباره تغییر رئیس این سازمان را تکذیب کرد.

این سازمان در بیانیه ای گفت: سازمان الحشد الشعبی شایعات بعضی رسانه ها درباره تغییر آقای فالح الفیاض رئیس این سازمان با شخصی دیگر را تکذیب می نماید.

بعضی رسانه ها گفته بودند هادی العامری امروز پس از استعفا از عضویت در مجلس به عنوان رئیس سازمان الحشد الشعبی منصوب می گردد.

هادی العامری رئیس ائتلاف الفتح و از رهبران الحشد الشعبی عراق امروز (شنبه) به طور رسمی استعفای خود را تسلیم محمد الحلبوسی رئیس مجلس کرد.

الحلبوسی رئیس مجلس عراق نیز با درخواست وی برای کناره گیری، موافقت کرد. در جلسه امروز مجلس برای رأی به وزرای باقی مانده مصطفی الکاظمی نیز عبدالکریم یونس عیلان به نمایندگی از هادی العامری رأی داد.

ائتلاف الفتح در انتخابات مجلسی سال 2018 توانسته بود با کسب 47 کرسی پس از ائتلاف سائرون به رهبری مقتدی صدر، بیشترین آراء را به خود اختصاص دهد.

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 15 مرداد 1399 بروزرسانی: 15 مرداد 1399 گردآورنده: buyclockhirad.sale-blog.ir شناسه مطلب: 4915

به "شایعه انتصاب هادی العامری به ریاست الحشد الشعبی تکذیب شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "شایعه انتصاب هادی العامری به ریاست الحشد الشعبی تکذیب شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید