سهام عدالت جدیدی در کار نیست ، جزئیات اطلاعیه جدید سازمان خصوصی سازی

به گزارش وبلاگ ساعت هیراد، سازمان خصوصی سازی گفت: شیوه جدید کلاهبرداری و اخاذی از مردم با عنوان ثبت نام و تخصیص سهام عدالت به جاماندگان از سوی سودجویان ابداع شده و مردم باید مراقب کلاهبرداران باشند.

سهام عدالت جدیدی در کار نیست ، جزئیات اطلاعیه جدید سازمان خصوصی سازی

پیرو انتشار خبرهای نادرست توسط برخی افراد سودجو با مقاصد کلاهبرداری و اخاذی تحت عنوان تخصیص سهام عدالت به جاماندگان از طریق انتشار لینک سایت های جعلی منتسب به نام سازمان خصوصی سازی در شبکه های مجازی، این سازمان گفت: حسب اطلاع واصله، اخیرا لینک سایت اینترنتی جعلی منتسب به سازمان خصوصی سازی در شبکه های مجازی تحت عنوان تخصیص سهام عدالت به جاماندگان منتشر شده است.

در همین رابطه افراد با ورود به این لینک جعلی و وارد نمودن کد ملی جهت ثبت نام سهام عدالت، مستقیما به یک درگاه الکترونیکی هدایت می شوند که متعاقب آن برای ثبت نام، درخواست پرداخت هزینه شده و از حساب کاربران مبالغی کسر می شود.

سازمان خصوصی سازی ضمن تکذیب موضوع تخصیص سهام عدالت به افراد جدید یا جامانده اعلام می نماید، در حال حاضر برنامه ای برای توزیع سهام عدالت وجود ندارد و سازمان خصوصی سازی با پیگیری این موضوع از طریق مراجع قضایی و پلیس فتا، نسبت به برخورد قانونی با شخص یا اشخاص خاطی اقدام خواهد نمود و نتیجه امر نیز به اطلاع عموم مردم خواهد رسید.

منبع: فارس

منبع: تجارت نیوز
انتشار: 16 مهر 1399 بروزرسانی: 16 مهر 1399 گردآورنده: buyclockhirad.sale-blog.ir شناسه مطلب: 6613

به "سهام عدالت جدیدی در کار نیست ، جزئیات اطلاعیه جدید سازمان خصوصی سازی" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "سهام عدالت جدیدی در کار نیست ، جزئیات اطلاعیه جدید سازمان خصوصی سازی"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید