سعیدمحمد به نفع قالیباف کنار می رود؟

به گزارش وبلاگ ساعت هیراد، خبرنگاران : برخی ناظران معتقدند که زمینه برای پیروزی اصولگرایان بیش از هر زمان فراهم است. مشارکت پایین مردم در انتخابات اسفندماه 98 و احتمال ردصلاحیت چهره های اصلاح طلب در انتخابات خردادماه 1400 و البته ناامیدی مردم از شرایط حاکم بر معیشت و اقتصاد مملکت، کمکی شایان است برای جریان اصولگرا تا بتوانند چهره مطلوب خود را به پاستور برسانند.

سعیدمحمد به نفع قالیباف کنار می رود؟

به گزارش خبرنگاران به نقل از اعتماد، اما در عین حال همین اوضاع ظاهرا مساعد در جهت پیروزی، می تواند اختلافات درونی اصولگرایان را نیز بیشتر و بیشتر کند و رسیدن به نامزد واحد واحد، احتمالا یکی از چالش های جدی آنان باشد؛ چراکه باتوجه به هموار بودن جهت، بسیاری تمایل دارند تا پا به عرصه رقابت بگذارند و بزرگان اصولگرا سخت بتوانند این خیل مشتاقان را مجاب کنند تا به نفع گزینه موردوثوق شان انصراف دهند.

باتوجه به بررسی چهره ها و تدارک حامیانی که در عرصه سیاست دارند، شاید بتوان از احتمال رقابت قالیباف و سعید محمد صحبت کرد. البته ممکن است این رقابت به آخرین لحظات نکشد و باتوجه به جدی شدن مذاکرات اصولگرایان پشت درهای بسته، پیش از روز سرنوشت و شب انتخابات، یکی از این دو به نفع دیگری کنار بکشد و البته در این صورت احتمالا دیگر نوبت کناره گیری قالیباف به نفع رقیب اصولگرا نیست و ازقضا شاید سعید محمد گزینه مناسبی برای کناره گیری به نفع کاندیدای اصلی اصولگرایان برای ریاست جمهوری باشد؛ چراکه اصولگرایان از مدت ها پیش با جدیت در حال برنامه ریزی برای تصاحب کرسی های شورای شهر تهران نیز هستند و این یعنی گزینه ای که به نفع اجماع جناح راست در انتخابات اصلی و تصاحب پاستور فداکاری کند، می تواند بلافاصله برای سکانداری شهرداری پایتخت، راهی بهشت شود.

منبع: اقتصادنیوز
انتشار: 7 دی 1399 بروزرسانی: 7 دی 1399 گردآورنده: buyclockhirad.sale-blog.ir شناسه مطلب: 8666

به "سعیدمحمد به نفع قالیباف کنار می رود؟" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "سعیدمحمد به نفع قالیباف کنار می رود؟"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید