درخواست مشترک آمریکا و بحرین برای تمدید تحریم تسلیحاتی ایران

به گزارش وبلاگ ساعت هیراد، ایالات متحده آمریکا و بحرین در یک بیانیه مشترک، از شورای امنیت سازمان ملل متحد خواستند تحریم تسلیحاتی علیه ایران را تمدید کند.

درخواست مشترک آمریکا و بحرین برای تمدید تحریم تسلیحاتی ایران

به گزارش وبلاگ ساعت هیراد به نقل از رسانه دولتی بحرین، این کشور به همراه آمریکا روز دوشنبه در بیانیه ای مشترک از شورای امنیت سازمان ملل درخواست کردند که تحریم تسلیحاتی علیه ایران را تمدید کند.

این دو کشور در بیانیه مداخله جویانه خود علیه ایران، مدعی شده اند که جمهوری اسلامی ایران به وسیله فراهم کردن تسلیحات برای گروه های تروریستی در بحرین، ثبات در منطقه را با چالش روبرو نموده است.

محدودیت های تسلیحاتی ایران ذیل قطعنامه 2231 شورای امنیت سازمان ملل متحد، 18 اکتبر برابر با 27 مهر به سرانجام خواهد رسید.

آمریکا و بحرین در این بیانیه مشترک، تحریم را ابزاری مهم برای مقابله با اقدامات ایران در منطقه دانسته اند و مدعی شده اند که تمدید نشدن تحریم تسلیحاتی ایران، ثبات کشورهای منطقه و همجوار را تهدید می نماید.

ایالات متحده آمریکا و بحرین تهدید به وجود آمده از انتقال و تأمین تسلیحاتی توسط ایران در منطقه و به ویژه در بحرین را به رسمیت شناخته و از شورای امنیت سازمان ملل متحد خواهان تمدید این تحریم ها قبل از انقضای آن شدند.

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 4 شهریور 1399 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: buyclockhirad.sale-blog.ir شناسه مطلب: 5476

به "درخواست مشترک آمریکا و بحرین برای تمدید تحریم تسلیحاتی ایران" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "درخواست مشترک آمریکا و بحرین برای تمدید تحریم تسلیحاتی ایران"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید