درخواست ستاد مقابله با کرونا در ورزش از فدراسیون کشتی برای ارائه پروتکل اجرایی، قرعه کشی لیگ برتر در دانشگاه شهید بهشتی

به گزارش وبلاگ ساعت هیراد، ستاد مقابله با کرونا در ورزش از فدراسیون کشتی خواست تا پروتکل اجرایی خود در مورد برگزاری لیگ برتر فصل آینده را در اختیار این ستاد قرار بدهد.

درخواست ستاد مقابله با کرونا در ورزش از فدراسیون کشتی برای ارائه پروتکل اجرایی، قرعه کشی لیگ برتر در دانشگاه شهید بهشتی

اگر علاقمند به دریافت بهترین خدمات تحصیل استرالیا هستید با ما همراه شوید، با مجری مستقیم ویزای تحصیلی استرالیا، با دریافت مشاوره رایگان از مجربترین تیم مهاجرتی استرالیا، بهترین مسیر را به سوی دانشگاه های استرالیا انتخاب کنید.

به گزارش خبرنگاران، فدراسیون کشتی در نظر دارد سال جاری نیز لیگ برتر آزاد و فرنگی را برگزار کند، این درحالی است که از اسفند ماه سال گذشته به دلیل شیوع کرونا در کشور، باشگاه های کشتی تعطیل شده اند و کشتی گیران به صورت جداگانه و اختصاصی تمرینات شان را دنبال می نمایند.

هنوز دستور بازگشایی مجدد سالن های کشتی از سوی ستاد مقابله با کرونا صادر نشده، اما با توجه به درخواست فدراسیون کشتی مبنی بر دریافت مجوز برگزاری مسابقات، این ستاد از کشتی خواسته که پروتکل اجرایی مدنظر خود برای برگزاری مسابقات لیگ برتر را در اختیار آنها قرار بدهد تا برگزاری این رقابت ها با پروتکل های اعلام شده فدراسیون کشتی مورد آنالیز ستاد مقابله با کرونا قرار بگیرد.

این در شرایطی است که سازمان لیگ در نظر دارد در اواخر ماه جاری (مرداد) مراسم قرعه کشی لیگ برتر را با رعایت فاصله گذاری اجتماعی و پروتکل های بهداشتی و همچنین در صورت کاهش شیوع ویروس در موج دوم، در سالن علوم پزشکی دانشگاه شهید بهشتی انجام بدهد.

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 26 شهریور 1399 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: buyclockhirad.sale-blog.ir شناسه مطلب: 6039

به "درخواست ستاد مقابله با کرونا در ورزش از فدراسیون کشتی برای ارائه پروتکل اجرایی، قرعه کشی لیگ برتر در دانشگاه شهید بهشتی" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "درخواست ستاد مقابله با کرونا در ورزش از فدراسیون کشتی برای ارائه پروتکل اجرایی، قرعه کشی لیگ برتر در دانشگاه شهید بهشتی"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید