خبرنگاران 430 میلیون ریال برای آزادی زندانیان جرائم غیر عمد در بروجرد جمع آوری شد

به گزارش وبلاگ ساعت هیراد، بروجرد - خبرنگاران - مدیر نمایندگی ستاد دیه لرستان گفت: خیرین بروجردی از ابتدای ماه رمضان تا به امروز برای آزادی زندانیان جرائم غیر عمد 430 میلیون ریال یاری کردند.

خبرنگاران 430 میلیون ریال برای آزادی زندانیان جرائم غیر عمد در بروجرد جمع آوری شد

توکل شاکرمی روز سه شنبه در گفت و گو با خبرنگار وبلاگ ساعت هیراد اضافه نمود: هر ساله همزمان با ماه مبارک رمضان، جشن گلریزان با هدف آزادی زندانیان جرائم غیر عمد برگزار می گردد که با کمک های خیرین مبالغی جمع آوری می گردد.

وی اضافه نمود: سال جاری به دلیل شیوع کرونا جشن گلریزان برگزار نشد و کمک های خیرین به صورت غیر حضوری جمع آوری شد تا با این مبالغ نقدی و مددکاری هایی که صورت می گیرد تعدادی از زندانیان به آغوش خانواده بازگردند.

شاکرمی با اشاره به این که در شهرستان بروجرد 59 زندانی جرائم غیر عمد وجود دارد گفت: از این تعداد 47 زندانی بدهکاراقتصادی، هفت نفر بدهکار مهریه و نفقه و چهار زندانی هم بر اثر حادثه تصادف زانندگی در زندان هستند.

مدیر نمایندگی ستاد دیه لرستان اظهار کرد: کل بدهی این تعداد زندانی جرائم غیر عمد 55 میلیارد ریال است که اگر خیرین 20 میلیارد ریال کمک نقدی نمایند مابقی را به وسیله مدد کاری انجام خواهیم داد و این تعداد زندانی به آغوش خانواده بازمی گردند.

وی اضافه نمود: از ابتدای ماه رمضان تا به امروز خیرین بروجرد 430 میلیون ریال برای آزادی زندانیان جرائم غیر عمد کمک نموده اند و 2 نفر از زندانیان بدهکار اقتصادی که آقا بودند از زندان آزاد شده اند.

شاکرمی اضافه نمود: تقاضا داریم خیرین هر آنچه در توان دارند برای آزادی این زندانیان کمک نمایند تا در روزهای به جامانده از ماه رمضان تعداد بیشتری از زندانیان آزاد شوند.

مدیر نمایندگی ستاد دیه لرستان گفت: خیرینی که سنوات گذشته در امر پسندیده کمک به آزادی زندانیان جرائم غیر حضور داشته اند همچنان ما را برای آزادی این زندانیان کمک دهند.

منبع: ایرنا
انتشار: 2 مرداد 1399 بروزرسانی: 2 مرداد 1399 گردآورنده: buyclockhirad.sale-blog.ir شناسه مطلب: 4635

به "خبرنگاران 430 میلیون ریال برای آزادی زندانیان جرائم غیر عمد در بروجرد جمع آوری شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "خبرنگاران 430 میلیون ریال برای آزادی زندانیان جرائم غیر عمد در بروجرد جمع آوری شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید