حبیبی: نصیرزاده در مورد 2 کشتی گیر استقلال درست عمل کرد، ما به آنها 15 درصد پیش پرداخت دادیم

به گزارش وبلاگ ساعت هیراد، عضو کادر فنی تیم کشتی آزاد استقلال تأکید کرد، رئیس سازمان لیگ کشتی در قبال دو عضو این تیم درست عمل کرده است.

حبیبی: نصیرزاده در مورد 2 کشتی گیر استقلال درست عمل کرد، ما به آنها 15 درصد پیش پرداخت دادیم

هادی حبیبی در گفت وگو با خبرنگار ورزشی وبلاگ ساعت هیراد در واکنش به حاشیه هایی که در مورد عقد قرارداد دو کشتی گیر با دو باشگاه رخ داده است، گفت: نادر حاج آقانیا و عباس فروتن با دریاچه ارومیه قرارداد داشتند. دو روز مانده به روز قرعه کشی، نامه رسمی زده شد که کلیه کشتی گیران دریاچه ارومیه به استقلال خواهند رفت. در این فاصله روز پنجشنبه، کارمند سازمان لیگ بدون حضور نصیرزاده، در محل سازمان لیگ برتر حاضر شده و قرارداد این دو کشتی گیر را با تیم هیئت کشتی قائمشهر ثبت می کند، در حالی که این کار غیرقانونی بوده است.

وی ادامه داد: بعد که ما به این مسئله معترض شدیم که این دو نفر قراردادشان از دریاچه ارومیه به استقلال تهران منتقل شده است، آنها به سازمان لیگ آمدند و پیش از عقد قرارداد با ما، تماسی هم با تیم قائمشهر داشتند، اما به تماس آنها پاسخی داده نشد. کشتی گیر همیشه دوست دارد با جایی قرارداد ببندد که پول بگیرد و استقلال به آنها 15 درصد پیش پرداخت داد، درحالی که قائمشهری ها پولی به آنها ندادند.

عضو کادر فنی تیم کشتی آزاد استقلال در خاتمه شرح داد: قراردادی که روز پنجشنبه در سازمان لیگ ثبت شده، غیرقانونی است چون این دو کشتی گیر از تیم دریاچه ارومیه به استقلال منتقل شده بودند. در این مورد نصیرزاده کارش را قانونی انجام داده و تصمیم درستی گرفته است. اشتباه از کارمندی بوده است که نمی دانسته این دو کشتی گیر متعلق به دریاچه ارومیه ای بوده اند که به استقلال منتقل شده است.

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 4 آبان 1399 بروزرسانی: 4 آبان 1399 گردآورنده: buyclockhirad.sale-blog.ir شناسه مطلب: 7072

به "حبیبی: نصیرزاده در مورد 2 کشتی گیر استقلال درست عمل کرد، ما به آنها 15 درصد پیش پرداخت دادیم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "حبیبی: نصیرزاده در مورد 2 کشتی گیر استقلال درست عمل کرد، ما به آنها 15 درصد پیش پرداخت دادیم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید