شرح دادستان تهران درباره حادثه کلینیک سینا

به گزارش وبلاگ ساعت هیراد، دادستان تهران با اشاره به پیگیری های قضایی آتش سوزی کلینیک سینا اطهر گفت: آنالیز های اولیه حاکی از غیرعمدی بودن حادثه کلینیک سینا است.

شرح دادستان تهران درباره حادثه کلینیک سینا

به گزارش وبلاگ ساعت هیراد به نقل از ایسنا، علی القاصی در بخش خبری 21 در رابطه با پیگیری های قضایی آتش سوزی کلینیک سینا اطهر، اظهار کرد: به محض اینکه از وقوع انفجار اطلاع یافتیم با همکاران دادسرای جنایی در محل حادثه حضور پیدا کردیم.

وی با بیان اینکه آنالیز های اولیه حاکی از آن است که حادثه غیرعمدی است، گفت: اتصال سیم برق و انفجاز کپسول های اکسیژن موجب ایجاد حریق شده است.

دادستان تهران ادامه داد: یک هیئت کارشناسی 11 نفره به محل حادثه اعزام شد و پیش بینی این است که ظرف دو روز آینده با اظهارنظر کارشناسان علت دقیق حادثه معین گردد.

وی بیان داشت: 4 نفر با دستور بازپرس تحت نظر قضایی قرار دارند و در بازداشت بسر می برند و تعداد دیگری که به لحاظ قصور و کوتاهی ممکن است نقش داشته باشند، احضار شده اند.

القاصی در واکنش به عدم توجه مسئولین ساختمان مرکز درمانی سینا اطهر به تذکرهای ایمنی آتش نشانی، توضیح داد: یکی از موضوعاتی که دستور آنالیز آن صادر شده، آنالیز رعایت مسائل ایمنی است.

وی اظهار داشت: ظاهر ساختمان نشانگر یک ساختمان مسکونی است و اسناد و مدارک ادعاشده در حال آنالیز است.

منبع: جام جم آنلاین
انتشار: 8 شهریور 1399 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: buyclockhirad.sale-blog.ir شناسه مطلب: 5572

به "شرح دادستان تهران درباره حادثه کلینیک سینا" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "شرح دادستان تهران درباره حادثه کلینیک سینا"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید