امانی: معلم، تصویرگر افکار و اندیشه دانش آموزان است

به گزارش وبلاگ ساعت هیراد، تهران (پانا) - دبیرکل شورای عالی آموزش و پرورش در پیامی 14 مهر ماه 99 برابر با 5 اکتبر 2020 روز جهانی معلم را تبریک گفت.

امانی: معلم، تصویرگر افکار و اندیشه دانش آموزان است

به گزارش روابط عمومی و اموربین الملل شورای عالی آموزش و پرورش، پیام محمود امانی به مناسبت روز جهانی معلم به شرح زیر است:

به نام خداوند مهربان

معلم مانند نوری است در تاریکی تا دانش آموزان را به سوی روشنایی هدایت نموده و راه را از بیراهه معین نماید تا بتوانند مسیرهای شکوفایی، توسعه و پیشرفت آینده جامعه را به خوبی بشناسند.

معلم، تصویرگر افکار و اندیشه دانش آموزان است و تلاش می کند تا انسانهایی مومن، مجاهد و عاقل را برای آینده بهتر جامعه تربیت کند.

اعتلای فرهنگ، ادب و اندیشه فرزندان این مرز و بوم در گرو همت والای معلمان و فرهنگیان دلسوز و فداکاری است که با قلبی سرشار از محبت، نوعدوستی و با استفاده از روش های خلاقانه و نوآورانه برای علم آموزی، مهارت افزایی، تنویر افکار و بینش دانش آموزان اهتمام می ورزند. از همین روست که نام و جایگاه والای معلم در فرهنگ ما همواره با قداست و احترام همراه است.

تلاش، فداکاری و از خودگذشتگی معلمان در دوران بیماری واگیردار کرونا خود موید حس مسئولیت پذیری و نوعدوستی، همدلی و همراهی آنان با جامعه است که با هیچ واژه ای قابل بیان نیست.

روز جهانی معلم را به همه عزیزانی که افتخار تعلیم و تربیت دانش آموزان عزیز را بر عهده دارند و در صدد ایجاد تحول اساسی در فرآیندهای نظام تعلیم و تربیت مبتنی بر سند تحول بنیادین و متناسب با نیازها و شرایط کنونی و بازسازی سیمای آینده جامعه هستند، تبریک عرض نموده و موفقیت روزافزون آنان را از درگاه خداوند متعال مسئلت می کنم.

منبع: خبرگزاری پانا
انتشار: 20 آبان 1399 بروزرسانی: 20 آبان 1399 گردآورنده: buyclockhirad.sale-blog.ir شناسه مطلب: 7497

به "امانی: معلم، تصویرگر افکار و اندیشه دانش آموزان است" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "امانی: معلم، تصویرگر افکار و اندیشه دانش آموزان است"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید