اطلاعیه شماره 3 ستاد خبری سهام عدالت

به گزارش وبلاگ ساعت هیراد، خبرنگاران : تمام دارندگان سهام عدالت که مدیریت مستقیم را انتخاب نموده اند، می توانند با مراجعه به درگاه sahamedalat.ir از شرایط دارایی خود در 36 شرکت بورسی آگاه شوند.

اطلاعیه شماره 3 ستاد خبری سهام عدالت

به گزارش وبلاگ ساعت هیراد ، ستاد خبری سهام عدالت در اطلاعیه شماره 3 خود اظهار داشت: افرادی که برای ورود به سامانه سهام عدالت با مشکلاتی روبرو هستند، باید با مراجعه به سایتwww.samanese.ir اطلاعات خود را به روز رسانی نمایند.

در این اطلاعیه آمده است: با توجه به اطلاعیه های پیشین مبنی بر امکان دادوستد سهام عدالت و گذشت چندین سال از زمان واگذاری این سهام، بعضی اطلاعات افراد مانند شماره حساب، شماره شبا و شماره تلفن همراه مشمولان سهام عدالت، احتیاج به روزرسانی دارد.

در همین رابطه، افرادی که برای ورود به سامانه سهام عدالت با مشکلاتی روبرو هستند، باید با مراجعه به سایتwww.samanese.ir اطلاعات خود را به روز رسانی نمایند.

خاطرنشان می گردد: از روز دهم خردادماه 1399، سهام 46 میلیون و 500 هزار نفر از مشمولان سهام عدالت آزادسازی شد تا برگ زرین دیگری در تاریخ اقتصاد و بازار سرمایه ایران رقم بخورد.

تمام دارندگان سهام عدالت که مدیریت مستقیم را انتخاب کرده اند، می توانند با مراجعه به درگاه sahamedalat.ir از شرایط دارایی خود در 36 شرکت بورسی و فرابورسی آگاه شوند.

این سهامداران همانند یک سهامدار عادی در بورس کشور قادر خواهند بود تمامی حقوق و منافع سهامداری را استیفاء کرده و از مزایای سهامداری بهره مند شوند؛ از جمله این حقوق و منافع نظارت همگانی میلیون ها نفر از هموطنان بر بنگاه های مالی پذیرفته شده در بورس، امکان شرکت در مجامع عمومی، دریافت سود، مشارکت در افزایش سرمایه، دریافت حق تقدم و انجام خرید و فروش سهام در بازار سرمایه است.

همچنین بانک ها هم می توانند به وسیله کارگزاری های خود یا کارگزاری های طرف قرارداد، به تدریج نسبت به فروش سهام متقاضیان، در بازار سرمایه اقدام و وجوه حاصله را در قالب توافق شده به حساب آنها واریز نمایند.

منبع: اقتصادنیوز
انتشار: 13 مرداد 1399 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: buyclockhirad.sale-blog.ir شناسه مطلب: 4879

به "اطلاعیه شماره 3 ستاد خبری سهام عدالت" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "اطلاعیه شماره 3 ستاد خبری سهام عدالت"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید